Spletna stran uporablja piškotke

Nova evropska direktiva zahteva, da od vas pridobimo soglasje za namestitev piškotkov na računalnik. Spletna stran uporablja začasne sejne piškotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani za registrirane uporabnike ter analitične piškotke, ki nam olajšajo izboljševanje uporabniške izkušnje.

S klikom na desni gumb soglašate z uporabo analitičnih piškotkov. Strinjam se Ne strinjam se

loading Nalagam...

Taktičen boj med Matejem Griljcem in Juretom Lahom dobil slednji


image


Kamnik, 28.5.2022 - Včeraj ob 18.00 uri sta se na centralnem igrišču Tenis kluba Kamnik v dvoboju drugega kroga pomerila prvoligaša Matej Griljc in Jure Lah. Fanta spadata med starejše v našem klubu še aktivne člane, dolga leta sta igrala za naš klub kot tekmovalca, zato je šlo v tem dvoboju za pravi kamniški el clasico. V prvem kolu sta oba suvereno zmagala, ne glede na rezultat njunega medsebojnega dvoboja pa sta oba »močna« kandidata, da se uvrstita v zaključni »final-four oziroma play-off«. Dvoboj je ponudil veliko taktičnega boja, noben od njiju ni razbijač, znata pa oba igralca "potegnit žogo", ko se za to pokaže priložnost. Že prva igra je pokazala, da sta fanta nervozna. Griljc je v prvih treh točkah storil tri neizsiljene napake s sicer svojim boljšim udarcem forhendom, kar ni tipično zanj, nato pa je pet neizsiljenih napak storil Lah, (dvakrat je poskusil s skrajšano žogico) kar je še večja redkost. "Prvi dobiček ne gre v mošnjiček", pravijo stari ljudje, v nadaljevanju dvoboja se je izkazalo, da je bila to edina igra, ki jo je v prvem nizu dobil Griljc. Lah je bil enostavno preveč zanesljiv in natančen, Griljc pa ni mogel prebiti odlične obrambe svojega nasprotnika, kadar ga je poskusil napasti. Drugi niz je obeteal veliko več kot prvi, saj je Griljc povedel s 3/0. Potem pa mrk...blackout...Griljc je ugasnil! Lah je nanizal šest iger po vrsti in, čeprav je bil pred dvobojem v vlogi favorita, presenetljivo gladko zmagal. Na fotografiji je Matej Griljc.

Objavljeno 28. May. 2022 ob 03:59:02

Komentarji (0)


Ogled komentarjev je omogočen samo prijavljenim uporabnikom! prijava