Spletna stran uporablja piškotke

Nova evropska direktiva zahteva, da od vas pridobimo soglasje za namestitev piškotkov na računalnik. Spletna stran uporablja začasne sejne piškotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani za registrirane uporabnike ter analitične piškotke, ki nam olajšajo izboljševanje uporabniške izkušnje.

S klikom na desni gumb soglašate z uporabo analitičnih piškotkov. Strinjam se Ne strinjam se

loading Nalagam...

Deset dni pred zaključkom roka za prijave elitna liga že zastrašujoče močna


image


Kamnik, 14.4.2023 – Stvari v Kamniški teniški ligi se dogajajo “s svetlobno hitrostjo”. Deset dni pred zaključkom roka za prijave je število igralcev, ki kandidirajo za igranje v elitni ligi, močno poskočilo, od včeraj na danes se je prijavila še vrsta odličnih igralcev. Omenimo naj Uroša Brinovca, stalnega člana našega ekipe TK Kamnik, pa Janeza Makovca, ki je po lanski poškodbi kolena spet pripravljen za tekme na najvišjem nivoju, pa Lukasa Nickel Koželja, ki je lani v dvoboju 2. slovenske lige med ekipa Kamnika in ljubljanskega Netsporta zagrenil življenje naši ekipi (Nickel Koželj je sicer doma v Šmarci pri Kamniku). Od bolj zanimivih prijav velja omeniti tudi Andreja Schlegla, ki se ga starejši igralci spominjajo kot enega najboljših slovenskih pionirjev v osemdesetih letih prejšnjega stoletja. Huda poškodba noge mu je preprečila igranje na najvišjem nivoju, kot rekreativec pa bo še kako nevaren za prvoligaše v Kamniški ligi. Prijav v Kamniško ligo je že več kot 40, ob tem pa se skoraj polovica lanskih igralcev sploh še ni prijavila. Se bomo letos popolnoma približali številki 70, kolikor je bilo igralcev v zlatih časih Kamniške lige? Na fotografiji je Lukas Nickel Koželj, ki spada med favorite za zmago v elitni ligi.

Objavljeno 14. Apr. 2023 ob 09:49:54

Komentarji (0)


Ogled komentarjev je omogočen samo prijavljenim uporabnikom! prijava